Atsiliepimai
“Puiki procedūra, einu jau ne pirmą kartą dėl problematiškos odos”
Milda
“Labai maloni meistre, rami aplinka. Darba atlieka kruopsviai ir kokybiskai.”
Alina
“Viskas puiku.”
Asta
“Puikus atsipalaidavimas,puikus darbas”
Audrone
“Viskas nuostabu. Labai patinka, tikiuosi ir toliau lankytis!”
Anelė
“Labai maloni meistrė, tai ne tik veido valymas, bet ir poilsis, masažas. Labai rekomenduoju!”
Karina
“Puiki savo srities specialistė, rekomenduoju! ☺️”
Skaiva
“Esu patenkinta procedūra, maloni kosmetologė”
Lina
“Puikiai atliktas darbas,puikus rezultasa”
Audrone
“Jaučiuosi puikiai po procedūros! Dar grįšiu nekartą! 😇”
Ugnė