Atsiliepimai

★★★★★

“Puiki procedūra, einu jau ne pirmą kartą dėl problematiškos odos”

Milda

★★★★★

“Labai maloni meistre, rami aplinka. Darba atlieka kruopsviai ir kokybiskai.”

Alina

★★★★★

“Viskas puiku.”

Asta

★★★★★

“Puikus atsipalaidavimas,puikus darbas”

Audrone

★★★★★

“Viskas nuostabu. Labai patinka, tikiuosi ir toliau lankytis!”

Anelė

★★★★★

“Labai maloni meistrė, tai ne tik veido valymas, bet ir poilsis, masažas. Labai rekomenduoju!”

Karina

★★★★★

“Puiki savo srities specialistė, rekomenduoju! ☺️”

Skaiva

★★★★★

“Esu patenkinta procedūra, maloni kosmetologė”

Lina

★★★★★

“Puikiai atliktas darbas,puikus rezultasa”

Audrone

★★★★★

“Jaučiuosi puikiai po procedūros! Dar grįšiu nekartą! 😇”

Ugnė